Forum internetowe zarządzanie czasem – dla wszystkich osób, które pragną osiągnąć cel we właściwym czasie. Znajdziesz tutaj wszelkie porady o wyznaczaniu celów, planowaniu oraz ich realizacji.

Nie jesteś zalogowany na forum.

nieograniczona
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-03-01
Liczba postów: 41

Odp: Jakie jest najlepsze oświetlenie do kuchni?

Cześć. Planuje wymienić kuchnie na nową, bardziej nowoczesną. Efekt jaki chciałabym uzyskać to przede wszystkich odpowiednie oświetlenie takich elementów jak blaty kuchenne i niektórych krawędzie przy podłodze. Zależy mi także na stylowych lampach wiszących. Czy możecie mi coś polecić? Jak to zrobić? Jakiś sprawdzony sklep? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Offline

Pływak165
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-08-14
Liczba postów: 95

Odp: Jakie jest najlepsze oświetlenie do kuchni?

Witaj. W oświetleniu elementów kuchennych najlepiej sprawdzą się taśmy led, dostępne w tym sklepie: http://www.gitmarket.pl/tasmy-led/ – fajnie podświetlą Ci takie elementy jak blat czy krawędzie. Co więcej stosuje się je właśnie w miejscach narażonych na wodę i wilgoć. Jeżeli chcesz wiedzieć co będzie Ci potrzebne do montażu zajrzyj także tutaj: http://www.gitmarket.pl/osprzet-elektroinstalacyjny/ – jest to sklep, z którego korzystam od wielu lat. Posiadają szeroki zakres produktów do budowy instalacji oświetleniowej.

Offline

Tender
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-30
Liczba postów: 62

Odp: Jakie jest najlepsze oświetlenie do kuchni?

Hej! Również mogę polecić Ci sklep GitMarket, ponieważ zakupiłem u nich wszelkie niezbędne sprzęty, akcesoria i lampy do oświetlenia mojego domu jak i ogrodu. Kupiłem u nich genialne reflektory led do oświetlenia fasady i ścieżek w ogrodzie.

Offline

Korkowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-09-12
Liczba postów: 42

Odp: Jakie jest najlepsze oświetlenie do kuchni?

Hej, jeżeli chodzi o oświetlenie kuchni to zdecydowanie polecam ci żarówki led gu10, które sama używam. Są energooszczędne, dzięki czemu rachunki są o wiele niższe, a co więcej są bardzo wytrzymałe.

Offline

Forum oparte na FluxBB