Forum internetowe zarządzanie czasem – dla wszystkich osób, które pragną osiągnąć cel we właściwym czasie. Znajdziesz tutaj wszelkie porady o wyznaczaniu celów, planowaniu oraz ich realizacji.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Tender
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-30
Liczba postów: 62

Odp: Jak zaopatrzyć własną przychodnię?

witam, jestem lekarzem z kilkunastoletnim stażem. Przez wiele lat pracowałem w Warszawie, jednak postanowiłem wrócić w rodzinne strony i tam otworzyć swoją własną przychodnię. Ja mam specjalizację z pediatrii, ale mój kolega, z którym będę pracował jest ortopedą. W związku z tym zastanawiam się, czy są wśród Was osoby, które mają podobne doświadczenia z otwieraniem przychodni i mogą, co nie co doradzić. Konkretnie chodzi mi o to, gdzie mogę się zaopatrzyć w produkty medyczne.

Offline

Dry
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-09-13
Liczba postów: 47

Odp: Jak zaopatrzyć własną przychodnię?

Ostatnio jak potrzebowałem termometr bezdotykowy - ABA MEDICA S.A. tam właśnie go kupiłem do swojego gabinetu. Z tego, co się orientuję mają bardzo wiele produktów medycznych. Myślę, że możesz się w tym sklepie zaopatrzyć w naprawdę najważniejsze produkty, które będą ci potrzebne, szczególnie na początku. Moim zdaniem świetnie się sprawdzi też stolik przyłóżkowy - ABA MEDICA S.A. ma różne rodzaje, więc jak planujesz mieć też łóżka, to może Ci się też to przydać.

Offline

owłosiony
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-06
Liczba postów: 52

Odp: Jak zaopatrzyć własną przychodnię?

Osobiście nie mam doświadczenia w branży medycznej ani w zakładaniu przychodni, jednak mogę ci polecić ten sklep, o którym pisałam kolega. Wiem, że czasem potrzebne mogą być kule, tutaj: http://abamedica24.pl/48-laski-kule możesz je zamówić bez żadnego problemu. Sądzę, że jak planujesz mieć tam ortopedię to może być przydatne, chociaż nie wiem dokładnie czy akurat takie będą Ci odpowiadać.

Offline

wilczyca43
Użytkownik
Lokalizacja: Bytom
Data rejestracji: 2015-03-24
Liczba postów: 57

Odp: Jak zaopatrzyć własną przychodnię?

Potwierdzam! Z całą pewnością sprzęt ortopedyczny online - abamedica24.pl ma najlepszy. Wiem, bo zamawiałam od nich do gabinetu mojego taty, który także jest ortopedą i on akurat sobie bardzo chwalił ich sprzęt, szczególnie te pasy lędźwiowe z wzmocnieniami. Teraz jak czegoś potrzebuje to zamawia tam. Dla niego to jest duże ułatwienie, bo nie ma czasu żeby jeździć po specjalistycznych sklepach, a tutaj wszystko ma w jednym miejscu.

Offline

Tender
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-30
Liczba postów: 62

Odp: Jak zaopatrzyć własną przychodnię?

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za rady! Nie powiem, że dla mnie taki sklep internetowy też będzie dużym ułatwieniem, bo tam gdzie się przeprowadzam nie ma takich specjalistycznych sklepów. Teraz, gdy czegoś mi zabraknie to po prostu będę zamawiać wszystko jednocześnie.

Offline

Forum oparte na FluxBB