Forum internetowe zarządzanie czasem – dla wszystkich osób, które pragną osiągnąć cel we właściwym czasie. Znajdziesz tutaj wszelkie porady o wyznaczaniu celów, planowaniu oraz ich realizacji.

Nie jesteś zalogowany na forum.

rocket
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-05-22
Liczba postów: 68

Odp: Kwiaty na zamówienie.

Chcę zamówić kwiaty dla swojej dziewczyny. Niestety ostatnio mieliśmy małą sprzeczkę, z mojej winy, i chciałbym jej to jakoś wynagrodzić… Nie wiem jakie kwiaty wybrać, żeby naprawdę była zachwycona i która kwiaciarnia zrobi mi najładniejszy bukiet. Doradzicie coś? Miejscowość – Jaworzynka…

Offline

zawsze_chętna
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Kwiaty na zamówienie.

Małą sprzeczkę? Hmmm.;) Kwiaty na przeprosiny to chyba klasyka, ale fajnie się jakoś bardziej postarać. Zazwyczaj mężczyźni dają czerwone róże – jeszcze wszystko zależy od gustu Twojej partnerki… Ja najmilej wspominam bukiet słoneczników od mojego narzeczonego, który stwierdził, że te kwiaty są tak pogodne i uśmiechnięte jak ja, więc gdy je zobaczył od razu o mnie pomyślał…:)

Offline

zawsze_chętna
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-11-20
Liczba postów: 51

Odp: Kwiaty na zamówienie.

W Jaworzynce możesz skorzystać z usług tej kwiaciarni http://firmamalgorzata.pl/zamow-kwiaty/ – co prawda swoją siedzibę mają gdzie indziej, ale sprawnie realizują zamówienia z okolic. Warto do nich zadzwonić i opowiedzieć dla kogo i dlaczego, a potrafią naprawdę dobrze doradzić. W sumie nic dziwnego, bo doświadczenie mają spore… Jak się sprzedaje kwiaty to zna się wiele ciekawych historii.:)

Offline

smsowa_królowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-06-17
Liczba postów: 37

Odp: Kwiaty na zamówienie.

Róże to klasyka, ale naprawdę piękna klasyka i ja byłabym zadowolona jakbym je dostała. Czerwone i duże… Niestety jedyny kontakt z kwiatami, jaki ostatnio miałam, to zamawianie wiązanki pogrzebowej. Chyba muszę popracować nad swoim życiem uczuciowym.;)

Offline

IŁ-2Sturmovik
Użytkownik
Lokalizacja: Opole
Data rejestracji: 2015-03-23
Liczba postów: 30

Odp: Kwiaty na zamówienie.

Warto jeszcze dołączyć jakiś przemyślany bilecik. Ja kiedyś przez cały tydzień codziennie wysyłałem swojej dziewczynie jedną różę. Bardzo jej się to podobało, chyba nawet bardziej, niż jeden duży bukiet. bo nie spodziewała się, że to tak będzie trwać i trwać, wszystkie koleżanki jej zazdrościły.

Offline

penSeta78
Użytkownik
Lokalizacja: Zielona Góra
Data rejestracji: 2015-03-24
Liczba postów: 21

Odp: Kwiaty na zamówienie.

świetny pomysł z tą jedną różą dziennie, naprawdę. Podziwiam.;) jak się daje kwiaty to chyba najważniejsze jest, żeby były tak rzeczywiście prosto od serca. I nie tylko wtedy, jak się z kimś posprzecza, ale tak zwyczajnie bez okazji też czasami… bo się po prostu kocha.;)

Offline

Forum oparte na FluxBB